https://www.benesov-online.cz/zprava-od-divokych-deti/

 

Reference od rodičů

johana.t:

Skvělá školka, děti si užijí spoustu legrace a smysluplných výletů, naučí se spoustě nových věcí a to vše v klidu a pohodě s dobrou náladou.

Viki:

Táto škôlka nie je iba škôlka ale tiež druhý domov pre detičky. Moja dcéra je tam velmi spokojná a keď je spokojná ona tak sme i my. Škôlku určite doporučím každému.

Lenka:

Dcera je maximálně spokojená, moc se jí tam líbí. Mají spoustu aktivit, výletů, atp. Příjemné rodinné prostředí, dcera se hodně naučila, okoukala od druhých (oblékání, samostatnost atp.), určitě doporučuji i před nástupem do státní školky, kde si nejprve zvykne na kolektiv, být bez rodičů atp. Školku 100% doporučuji

Michaela:

Tuto školku jednoznačně doporučuji. Dávala jsem sem mladšího syna, který byl hodně citlivý zejména na hlídací tety (málo kdo se mu zalíbil) a tady byl nadšený. Na tetu Wandu vzpomíná dodnes, a to už rok chodí do státní školky.

Aleachim:

V Benešově a okolí jsem vyzkoušela 4 soukromé školky, ale po všech stránkách je Kopretinka nejlepší.

Míchala:

Do školky jsem dávala syna a přestože v jiných zařízeních byl hodně plačtivý nebo nemocný, tak tady úplně perfektní. Moc mě mrzí, že školka nebyla v provozu v době, kdy jsem hledala pro syna soukromou školku a museli jsme tak projít martyriem zkoušení. Teď už syn chodí do státní školky, ale na Kopretinku stále vzpomíná.

Hálová:

Ve školce Kopretince jsme velice spokojení. Tety jsou vřelé, stále usměvavé a maji krásný vztah k dětem. Docházka možná dle domluvy. I jen na pár dní týdně. Cenově přijatelné. Doporučuji.