Naše tety

 

  Wanda Dvorská 

  Vystudovala jsem uměleckou školu, dlouhodobě se zabývám prací s dětmi, jsem dobrovolná sestra  Českého červeného kříže. Jsem členkou Společnosti Montessori o.s.. Absolvovala jsem certifikovaný kurz Chůva

  Jsem nadšeným zastáncem Montessori principů ve výchově, zastávám však pravidlo zlaté střední cesty a intuitivního přístupu. Baví mě, když jsou děti spokojené. Ráda s dětmi tvořím, protože jejich fantazie je úžasný dar, který je potřeba rozvíjet

  Občas umím být přísná, ale vzápětí už je zase legrace. Ráda vymýšlím "blbiny", takže jsem ta teta se kterou se děti nenudí. Ráda dětem před spaním nebo i během dne vyprávím pohádky, které vymýšlíme s dětmi takzvaně za pochodu.

Mám dvě děti v dospělém a pubertálním věku, které říkají: "mami mohla bys na nás být tak hodná jako na děti ve školce?" :-)

 

  Ivana Peclová

  Teta Ivana má za sebou letité zkušenosti s dětmi. Dva roky pracovala ve Velké Británii jako aupair a později i v anglické školce. Po návratu si užila krátkou mateřskou se svým Vojtíškem a nastoupila v Maxikově jazykové školce a jeslích. No a teď je naše :-) Je moc hodná, děti ji zbožňují, hodně s dětmi zpívá a recituje a v současnosti si dokončuje logopedickou specializaci, takže děti z Kopretinky budou krásně mluvit.
 
 
 
 

  Pavla Vokrouhlíková

  Je absolventkou certifikovaného kurzu chůva. Motivací pro práci s dětmi jí byla rodina. Po narození synů Adama a Filipa začala věnovat výchově a vzdělávání dětí. Přes 13 let provozovala dětský koutek Hlídáček v Benešově, kde získala spoustu cenných zkušeností při práci s malými dětmi.

Na práci s dětmi Pavlu nejvíce baví to, jak mají stejně bláznivou a veselou povahu jako ona. Lásku od dětí umí čerpat, ale také z celého srdce dávat.

 

  Kateřina Hanušová

  Vystudovala  střední zdravotnickou školu. Dlouhodobě se věnuje ve volném čase práci s dětmi, hlídání dětí, výcviku jízdy na koni a také jezdí každým rokem na dětské tábory a školy v přírodě. Práce s dětmi ji velmi baví, říká o sobě, že je takové ,,dospělé dítě”. Je laskavá, ale umí být i trošku přísná - pořádek musí být.