Naše tety

 

  Wanda Dvorská 

Vystudovala jsem uměleckou školu, dlouhodobě se zabývám prací s dětmi, jsem dobrovolná sestra  Českého červeného kříže. Jsem členkou Společnosti Montessori o.s.. Absolvovala jsem certifikovaný kurz Chůva

Jsem nadšeným zastáncem Montessori principů ve výchově, zastávám však pravidlo zlaté střední cesty a intuitivního přístupu. Baví mě, když jsou děti spokojené. Ráda s dětmi tvořím, protože jejich fantazie je úžasný dar, který je potřeba rozvíjet

Občas umím být přísná, ale vzápětí už je zase legrace. Ráda vymýšlím "blbiny", takže jsem ta teta se kterou se děti nenudí. Ráda dětem před spaním nebo i během dne vyprávím pohádky, které vymýšlíme s dětmi takzvaně za pochodu.

Mám dvě děti v dospělém věku, které říkají: "mami mohla bys na nás být tak hodná jako na děti ve školce?" :-)

 

 

  Ivana Peclová

Teta Ivana má za sebou letité zkušenosti s dětmi. Dva roky pracovala ve Velké Británii jako aupair a později i v anglické školce. Po návratu si užila krátkou mateřskou se svým Vojtíškem a nastoupila v Maxikově jazykové školce a jeslích. No a teď je naše :-) Je moc hodná, děti ji zbožňují, hodně s dětmi zpívá a recituje a v současnosti si dokončuje logopedickou specializaci, takže děti z Kopretinky budou krásně mluvit.
Teta Ivča nás na nějakou dobu opouští protože, ano teď už to můžem vykecat, čeká mimčo!!!! 
Aktualizace: miminko je od června 2020 na světě a Iva už se těší aspoň na občasný návrat do školky. 
Aktualizace 2: mimčo už je tříletá slečinka Kája a teta Ivča už je zpátky ve školce!!!!!
 
 
 
 
 

  Pavla Vokrouhlíková

Je absolventkou certifikovaného kurzu chůva. Motivací pro práci s dětmi jí byla rodina. Po narození synů Adama a Filipa začala věnovat výchově a vzdělávání dětí. Přes 13 let provozovala dětský koutek Hlídáček v Benešově, kde získala spoustu cenných zkušeností při práci s malými dětmi.

Na práci s dětmi Pavlu nejvíce baví to, jak mají stejně bláznivou a veselou povahu jako ona. Lásku od dětí umí čerpat, ale také z celého srdce dávat.

 

 

  Michaela Hrušková

Vystudovala střední odbornou školu zabývající se sociální péčí. Největší zkušenost pro práci s dětmi nasbírala při výchově svého syna Vojtíška, pro kterého se během mateřské snažila vymyslet na každý den zajímavý program obohacený o spoustu her, pohádek a samozřejmě kamarádů. Je absolventkou certifikovaného kurzu chůva.

Práce s dětmi ji velice baví a užívá si ji, protože děti jsou poklad, který se musí střežit jako oko v hlavě a zároveň si s nimi člověk užije spoustu legrace.

Teta Míša je další, kdo má mimčo, takže nás na chvíli opustila :-) nějak nám tu ty tety plodí a plodí :-) :-)

 

 

  Michaela Kratochvílová

Vystudovala Střední ekonomickou školu a poté pokračovala na VOŠ prevence kriminality. Takže pozor na ní :-) Po škole začala hlídat tři holčičky-sestry a vlastně se jim věnuje dodnes. Jedna z holčiček v minulosti chodila do Kopretinky a tak nám tetu Míšu osud přivedl.

Práce s dětmi ji velmi naplňuje, je to naše něžná teta

Je absolventkou certifikovaného Kurzu chůva

 

  Tereza Nováčková 

 
Vystudovala obchodní akademii. Pracuje v telekomunikační firmě jako asistentka ředitele. Je maminkou tří dcer a během výchovy získala mnoho zkušeností s dětmi. Se svými kamarádkami se pravidelně schází a pro děti vymýšlí různé společné aktivity. Ve volném čase se věnuje svým holčičkám, ráda chodí do přírody,  cestuje a užívá života. Děti jsou pro Terku velkou inspirací. V Kopretince se jako naše hospodářka stará, aby vše pěkně fungovalo :-)